Hakkımızda
KEY Teknoloji, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren tecrübeli, girişimci ve köklü bir alt yapısı olan DEKA GRUP tarafından kurulmuştur.

Türkiye'de en çok satılan cep telefonu markaları için Türkiye'nin her bölgesindeki bayilerinin yanısıra, toplu alım yapan kurumsal firmalar aracılığı ile de üretimini yaptığı mobil aksesuar ürünlerini tüketicisi ile buluşmaktadır.

Sektörün gereksinim ve yeniliklerini yakından takip eden Key Teknoloji, KTOOLS markası ile 1000'den fazla ürün çeşidini müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere kullanıma sunmaktadır.

Kaliteli, fiyat avantajlı ürünleri ve uzman personeli ile teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, gelişen sektörde her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

Büyüyen pazarda, lider olma hedefi ile ulusal çapta, dağıtım konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYON
Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörünce tüketici dostu yaklaşımı ile ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve fiyat avantajı ile ilk tercih dilen marka olarak toplumun gelişmesi için hizmet etmektir.

MİSYON
Yenilikçi, dinamik ve uzman takımı ile pazarın ihtiyacını tespit edip yeni ürünler geliştirerek, farklı olanaklar sunmak, müşterileri, çalışanları ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.